Kategorie

Rolety materiałowe wielkogabarytowe


  • Dostępność: Na zamówienie-do 14 dni
  • Cena: 150,00 zł
    • pomiar i doradztwo w domu klienta
  • Poleć produkt

Rolety WIELKOGABARYTOWE

W ostatnim czasie stają się bardzo modne w nowoczesnych wnętrzach. Stosowane głównie do przysłonięcia większych powierzchni.Po zwinięciu nie zajmują dużo miejsca. Możliwy montaż do sufitu lub do ściany.

W ofercie posiadamy wiele nowoczesnych tkanin- zaczynając od cienkich- zastępujących klasyczną firanę, kończąc na roletach typu blackout- całkowicie zaciemniających pomieszczenie. Ciekawą nowością są również rolety typu SCREEN- dzięki zastosowaniu specjalnej tkaniny w ciągu dnia będąc w środku pomieszczenia widzimy co dzieje się na zewnątrz jednak osoba stojąca po drugiej stronie szyby będzie widziała efekt lustra. Do mechanizmów wolnowiszących można zastosować również tkaninę dzień-noc oraz materiał 3D. Dzięki tym rozwiązaniom możemy z jednej rolety korzystać zarówno w dzień jak i w nocy.

Przy roletach materiałowych również bardzo często nasuwa się pytanie- Czy wybrać materiał cieńszy czy grubszy? Najlepiej aby w dzień przepuszczał światło a wieczorem dobrze zaciemniał pomieszczenie. Niestety takie rozwiązanie jest niemożliwe w jednej tkaninie. Dlatego mamy w ofercie wspornik podwójny, który pozwala nam zamontować na jednym mechanizmie dwie tkaniny. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być w pełni usatysfakcjonowani z naszej nowej dekoracji okna.

Do każdej rolety możemy zastosować silnik elektryczny, którym możemy sterować za pomocą pilota, telefonu, czy też możemy podłączyć roletę do sterowania inteligentnego domu.