Panele Fluffo mają formę starannie zaprojektowanych, kolorowych kształtek. Niczego nie udają. Kwadrat jest kwadratem, a koło - kołem. Każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, zawsze stworzysz z nich oryginalny design i - co najważniejsze - miłą i miękką w dotyku ścianę.

Pomimo tego, że panele są miękkie i elastyczne, w dotyku sprawiają wrażenie nadzwyczaj solidnych i mocnych. Panele Fluffo SOFT wykonane są z elastycznej, gęstej pianki poliuretanowej. Jest to nowoczesny i neutralny dla użytkowników produkt, odporny na upływ czasu.

Są miękkie. Można zagłębić w nich dłoń. Nie powstrzymasz się. Będziesz ich ciągle dotykać.

Wszystkie produkty Fluffo wykończone są tą samą, miękką, kolorową strukturą, która w dotyku przypomina aksamit. To ich cecha wspólna. Poszczególne kształty są tak zaprojektowane, aby razem tworzyły oryginalny wzór, a łączenia między nimi były integralną częścią designu.

Cechą wspólna wszystkich produktów Fluffo jest oryginalna kolorystyka. Na pierwszy rzut oka jest bardzo "nieoczywista", inna niż zestawy kolorów do których przywykliśmy. Przekonuje jednak swoją oryginalnością, zaskakującymi melanżami i drobnymi niuansami. Mocna strona to łączenie kolorów. Większość z nich można ze sobą zestawiać. Nawet nieoczywiste połączenia pasują do siebie. Sekret tkwi w recepturach poszczególnych kolorów.