Szklane włączniki OBZOR – nowoczesność w czeskiej odsłonie

Jeżeli pragniesz, by w Twoim mieszkaniu pojawiła się szczypta nowoczesności nawet w drobnej odsłonie, postaw na szklane włączniki. Już od dłuższego czasu to rozwiązanie wypiera tradycyjne włączniki światła, a to ze względu na ogrom zalet, jakie ze sobą niosą.

Szklane włączniki OBZOR to przede wszystkim: Wyrazista estetyka
Oryginalna, a przy tym lekka konstrukcja włącznika idealnie odzwierciedla nurty współczesnego wzornictwa. W dzisiejszych czasach osprzęt elektryczny dawno już przestał pełnić funkcję wyłącznie użytkową. Design i projekty wnętrz urosły do rangi dziedziny sztuki, co z kolei determinuje poszukiwania nowych form i piękna w przyrządach codziennego użytku czy osprzęcie instalacyjnym. Podążając za światowymi trendami projektanci coraz częściej sięgają po proste formy i piękno ukryte w naturze. Szło, drewno i metal na dobre wpisały się w projekty wnętrz, podkreślają indywidualny charakter, nadają nowoczesny rys. Materiały te dawno opuściły sferę publiczną, przenikają do projektów domów czy mieszkań.

Prostota montażu

Włącznik dostosowany jest do istniejących instalacji, a nieskomplikowany kształt prostokąta spełnia wymogi każdego otoczenia.


Seria DECENTE to:

• ponad 30 rodzajów mechanizmów łączników i gniazd,
• 7 kolorów klawiszy/gniazd,
• 13 kolorów ramek szklanych (karbonowa czerń, śnieżna biel, mleczna biel, gołębi szary, czekoladowy brąz, lodowa zieleń, palmowa zieleń, ceglasty pomarańczowy, wiśniowa czerwień, mocca, matowy szary, indygo oraz kremowy)
• 3 rodzaje ramki drewnianej (dąb, orzech, mahoń),
• 2 rodzaje ramki metalowej (stal nierdzewna i aluminium),
• szeroki asortyment łączników specjalnych typu ściemniacz, czy różnego rodzaju gniazd komunikacyjnych i sygnałowych.


Szklane włączniki OBZOR z serii Decente to najtańsze szklane włączniki dostępne na rynku.