Przez współpracę rozumiemy wzajemne korzyści, które oferujemy sobie razem z naszymi partnerami. Jesteśmy więc otwarci na wszelkie formy działania i propozycje. W naszej ofercie posiadamy bardzo wiele wysokiej jakości produktów.


Hotele i pensjonaty 

Właścicielom hoteli i pensjonatów oferujemy profesjonalne doradztwo, pomiar i montaż wyposażenia. W swojej ofercie mamy liczne wzory firan, zasłon i rolet rzymskich jak i różnego rodzaju zamocowania, w tym karnisze i szyny. Oferujemy również szytą na wymiar bieliznę hotelową, jak i ręczniki z logiem hotelu.


Dekoratorzy wnętrz i architekci 

Serdecznie zapraszamy dekoratorów wnętrz i architektów do współpracy, z której usatysfakcjonowani będziecie nie tylko Wy, ale również i Wasi klienci.


Producenci i dystrybutorzy 

Wszystkich dystrybutorów i producentów dekoracji wnętrz zapraszamy do przedstawienia swojej oferty, którą z przyjemnością będziemy mogli przedstawić naszym Klientom.


Program partnerski 

Jeśli podoba Ci się nasza oferta i chciałbyś się nią podzielić z innymi na swojej stronie internetowej, zapraszamy Cię do programu partnerskiego, w którym za zakupy dokonane przez osoby za Twoim pośrednictwem otrzymasz prowizję.


Termin realizacji 

Dbamy o swoich partnerów jak o klientów, dlatego zapewniamy krótki czas realizacji.


Kontakt: 

Wszelki kontakt w sprawie współpracy pod telefonami:

501 607 552;
535 154 554;

oraz adresem e-mail: sklep@avaldihome.pl