Plisa - Przesłona o Wielu ObliczachWszechstronna przesłona

Czy okno jest prostokątne, czy też trójkątne bądź owalne, czy w płaszczyźnie pionowej czy też okno dachowe - wykonana na miarę plisa Vegas sprosta nieomal każdemu wyzwaniu architektonicznemu. W pozycji złożonej plisa pozostaje niewidoczna na oknie, gdy jednak potrzebujemy właściwej atmosfery we wnętrzu lub chociażby lekkiego przyciemnienia, nasza plisa uwidacznia cały swój potencjał.

Ochrona przeciwsłoneczna

Połączenie wybranego modelu plisy z niezwykle bogatą ofertą materiałów pozwala nam na nieograniczone kształtowanie przestrzeni okiennej, a jednocześnie na swobodny wybór pomiędzy funkcjonalnością a dekoracyjnością. Oferta materiałów od przeziernych aż po całkowicie zaciemniające (BLACKOUT) pozwala wyeliminować ryzyko zbytniego nasłonecznienia. Gwarantuje wysoki komfort przebywania we wnętrzach jak również pracy przy zróżnicowanym natężeniu oświetlenia słonecznego.

Ochrona przed spojrzeniami

Żadna inna przesłona przeciwsłoneczna nie jest tak elastyczna: plisę możemy zatrzymać w dowolnym położeniu. Co więcej, plisa posiada ruchomą rynnę górną i dolną, co pozwala na załonięcie dowolnego skrawka okna. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Regulacja światła

Plisę możemy dowolnie przesuwać. Ruchoma rynna górna i dolna w modelu tradycyjnym, montowanym do listwy przyszybowej, pozwalają na błyskawiczne reagowanie na zmieniające się warunki oświetlenia. Model plis DUO, nazywany przez nas DZIEŃ-NOC to specjalne rozwiązanie dla osób poszukujących więcej niż osłony przeciwsłonecznej. Możliwość umieszczenia w jednym systemie dwóch plis pracujących niezależnie od siebie stwarza zupełnie nowe możliwości. Można na przykład zastosować w jednej plisie tkaninę zaciemniającą oraz przepuszczającą światło, można zastosować zupełnie odmienną kolorystykę jak również materiały o różnej przepuszczalności światła słonecznego. Tym samym regulacja światła wpadającego do naszych pomieszczeń stanie się przyjemnością.

Regulacja dopływu ciepła

Termoizolacja pozostawała do tej pory domeną na płaszczyźnie czysto budowlanej. Plisa łamie ten schemat - dzięki tkaninom plisowanym pokrytym warstwą PERLEX mamy możliwość regulowania dopływem ciepła lub zimna do naszych wnętrz.

Pomieszczenia o zwiększonej wilgotności

Istnieje wiele typów osłon przeciwsłonecznych, ale plisę wyróżnia również to, że nadaje się do zastosowania tam, gdzie inne osłony nie zdadzą egzaminu. Problemem jest albo brak odporności na wilgoć albo utrudnione czyszczenie tych osłon. Plisa natomiast sprawdzi się idealnie np. w łazienkach. Uzyskujemy to dzięki tkaninom plisowanym odpornym na działanie wilgoci, dzięki zastosowaniu profili aluminiowych oraz pozostałych komponentów wykonanych z wysokogatunkowego tworzywa ABS.

Niezwykle funkcjonalna przesłona w oknie dachowym.

Niwelująca prześwity boczne prowadnica plisy zwiększa komfort przebywania we wnętrzach. Ten rodzaj plisy jest dla Ciebie, jeżeli chcesz, żeby Twoja plisa pracowała zamontowana bezpośrednio przy krawędzi ramy okiennej twojego okna. Dedykowana prowadnica systemowa przesłoni wszelkie prześwity boczne i przytrzyma materiał plisy we właściwym położeniu. Dla osób rezygnujących z prowadnic dostępna jest opcja z prowadzeniem żyłkowym. W oknie dachowym dostępna jest również opcja wykonania DUO - dwie niezależnie funkcjonujące plisy z różnymi materiałami.

Dekoracyjny design

Żaden inny system osłon przeciwsłoneczny nie występuje w tak szerokiej gamie kolorsytycznej kolorów lakieru i oklein drewnopodobnych. Gdy połączymy je z paletą możliwości oferowanych przez same materiały, otrzymamy niezmiernie dużą ilość możliwości dekoracji.

Produkt na wymiar

Każda z naszych plis jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Do 5 lat gwarancji

Jesteśmy pewni jakości swojego produktu: profili aluminiowych, tkanin oraz komponentów użytych do produkcji plis. Z tego powodu na produkowane i montowane przez nas plisy Vegas dajemy aż pięć lat gwarancji.

Roleta DZIEŃ i NOC

Nowoczesność, wyrazistość i prostota

W połączeniu z przemyślanym systemem charakteryzują rolety DZIEŃ/NOC Tapparella. Roleta materiałowa DZIEŃ/NOC dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje nasze wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub chrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Ochrona przed wzrokiem

Żadna inna roleta materiałowa nie jest tak elastyczna: roleta Dzień Noc potrzebuje tylko delikatnego ruchu łańcuszka, aby ukryć przed światem zewnętrznym nasze wnętrza. Tradycyjna roleta materiałowa musi byća natomiast całkowicie opuszczona. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.

Regulacja dopływu światła

Delitatne przejścia pomiędzy światłęm a cieniem. Żadna inna przesłona okiena nie daje takich możliwości kształtowania światłem. Dzięki płynnej regulacji położenia pasów przeziernych i nieprzeziernych wobec siebie otrzymujemy władzę nad wpadającycm świałem słonecznym.

Ochrona przeciwsłoneczna

Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub ochrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Regulacja dopływu ciepła

Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety uzykujemy jeszcze korzyści w postaci izolacji termicznej. W zależności od grubości i gęstości tkaniny pełni ona również funkcje termoizolacyjne. Przy zamkniętej rolecie tworzy się przy szybie rodzaj poduszki powoetrznej, będącej izolatorem dla wpadającego do wnętrza gorąca lub zimna.

Do wilgotnych wnętrz

Wybrane tkaniny rolet Dzień Noc nadają się do stosowania w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

Dekoracyjny design

Niezależnie od szerokiej gamy kolorystycznej systemów roletowych (kolory lakieru i okleiny drewnopodobne) mamy do wyboru przeróżne gatunki tkanin Dzień Noc. Od tkanin gładkich, przez tkaniny o wyraźnej strukturze aż do tkanin z nadukiem lub wzorem. Połączenie wybranej tkaniny z odpowiednim kolorem systemu rolety pozwoli na idealne dopasowanie do naszych wnętrz.

Produkt na wymiar

Każda z naszych rolet Dzień Noc jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze rolety są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Do 5 lat gwarancji

Jesteśmy pewni jakości swojego produktu: profili, tkanin oraz komponentów użytych do produkcji rolet Dzień Noc. Z tego powodu na produkowane i montowane przez nas rolety Vegas Dzień Noc dajemy aż pięć lat gwarancji.

Rolety MATERIAŁOWE

Klasyczne i funkcjonalne

Roleta materiałowa dopasowuje się do swojego otoczenia i dekoruje nasze wnętrza niepowtarzalnym charakterem. Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub chrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Ochrona przed wzrokiem

Wystarczy tylko kilka chwil, aby być schowanym przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Roleta materiałowa jest szybką i przy tym niezwykle funkcjonalną osłoną przeciwsłoneczną, która gwarantuje nam zachowanie prywatności w naszych wnętrzach.

Regulacja dopływu światła

Dzięki płynnej regulacji położenia tkaniny rolety materiałowej otrzymujemy władzę nad wpadającycm świałem słonecznym. Ilość wpadającego światła regulujemy ponadto samym materiałem, decydując się przy wyborze rolety na stopień jego przepuszczalności.

Ochrona przeciwsłoneczna

Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony dla zagwarantowania prywatności lub ochrony przed oślepieniem lub w razie potrzeby schowany całkowicie dla wpuszczenia maksymalnej ilości światła.

Regulacja dopływu ciepła

Poprzez odpowiedni wybór materiału rolety uzyskujemy dodatkowe korzyści w postaci izolacji termicznej. W zależności od grubości i gęstości tkaniny pełni ona również funkcje termoizolacyjne. Przy zamkniętej rolecie tworzy się przy szybie rodzaj poduszki powietrznej, będącej izolatorem dla wpadającego do wnętrza gorąca lub zimna.

Do wilgotnych wnętrz

Wybrane tkaniny rolet materiałowych nadają się do stosowania w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.

Dekoracyjny design

Niezależnie od szerokiej gamy kolorystycznej systemów roletowych (kolory lakieru i okleiny drewnopodobne) mamy do wyboru przeróżne gatunki tkanin roletowych. Od tkanin gładkich, przez tkaniny o wyraźnej strukturze aż do tkanin z nadukiem lub wzorem. Połączenie wybranej tkaniny z odpowiednim kolorem systemu rolety pozwoli na idealne dopasowanie do naszych wnętrz.

Produkt na wymiar

Każda z naszych rolet materiałowych jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze rolety są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Do 5 lat gwarancji

Jesteśmy pewni jakości swojego produktu: profili, tkanin oraz komponentów użytych do produkcji rolet materiałowych. Z tego powodu na produkowane i montowane przez nas rolety materiałowe Vegas dajemy aż pięć lat gwarancji.

Rolety WIELKOGABARYTOWE

W ostatnim czasie stają się bardzo modne w nowoczesnych wnętrzach. Stosowane głównie do przysłonięcia większych powierzchni.Po zwinięciu nie zajmują dużo miejsca. Możliwy montaż do sufitu lub do ściany.

W ofercie posiadamy wiele nowoczesnych tkanin- zaczynając od cienkich- zastępujących klasyczną firanę, kończąc na roletach typu blackout- całkowicie zaciemniających pomieszczenie. Ciekawą nowością są również rolety typu SCREEN- dzięki zastosowaniu specjalnej tkaniny w ciągu dnia będąc w środku pomieszczenia widzimy co dzieje się na zewnątrz jednak osoba stojąca po drugiej stronie szyby będzie widziała efekt lustra. Do mechanizmów wolnowiszących można zastosować również tkaninę dzień-noc oraz materiał 3D. Dzięki tym rozwiązaniom możemy z jednej rolety korzystać zarówno w dzień jak i w nocy.

Przy roletach materiałowych również bardzo często nasuwa się pytanie- Czy wybrać materiał cieńszy czy grubszy? Najlepiej aby w dzień przepuszczał światło a wieczorem dobrze zaciemniał pomieszczenie. Niestety takie rozwiązanie jest niemożliwe w jednej tkaninie. Dlatego mamy w ofercie wspornik podwójny, który pozwala nam zamontować na jednym mechanizmie dwie tkaniny. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być w pełni usatysfakcjonowani z naszej nowej dekoracji okna.

Do każdej rolety możemy zastosować silnik elektryczny, którym możemy sterować za pomocą pilota, telefonu, czy też możemy podłączyć roletę do sterowania inteligentnego domu.