Moskitiery


Trudno wyobrazić sobie letni, gorący wieczór bez otwartego okna w salonie czy sypialni. Każdy, kto mieszka poza miastem chce cieszyć się rześkim, świeżym powietrzem. Niestety lato to także czas uporczywej walki z komarami i innymi owadami. Wystarczy choć na chwilę otworzyć okno, aby w domu pojawili się ci nieproszeni goście. Dlatego warto pomyśleć o zamontowaniu moskitiery, która skutecznie zasłoni owadom dostęp do domu. Oferujemy moskitiery okienne oraz drzwiowe, zwykłe i rolowane, które pozwalają na bezproblemowe korzystanie z okna czy drzwi. Wśród propozycji znalazły się także modele przesuwne, zintegrowane z roletami oraz siatki dedykowane oknom dachowym.


Dobra moskitiera powinna mieć optymalną gęstość oczek, aby nawet najdrobniejsze insekty nie miały szans przez nią przejść. Jednocześnie nie powinna ograniczać cyrkulacji powietrza. To dobra ochrona nie tylko przed komarami i muchami, ale też niewielkimi meszkami, które jak wiadomo potrafią dokuczyć równie mocno. Siatkę przeciw owadom koniecznie należy zamocować w oknach pokoju dziecięcego, gdzie nie wolno stosować żadnej chemii odstraszającej insekty.


Spokojny i bezpieczny sen - BEZCENNE!

Rozwiązania moskitier Tapparella przekonują dzięki swojej formie, różnorodności kolorystycznej i przede wszystkim funkcjonalności.

- Systemy do okien PCV, okien drewnianych. Również w wersji rolowanej.

- Systemy do drzwi PCV oraz drzwi drewnianych

- Systemy moskitier przesuwnych, również w ramie okalającej.

- Moskitiery odporne na promieniowanie UV, wysoką temperaturę oraz na mróz

- Idelane wkomponowanie przy oknach i dzrwiach.

- W wersji rolowanej moskitiera całkowicie zwinięta.

- Łatwy demontaż na zimę.

- Wybrane systemy w wersji z okleinami drewnopodobnymi.

- Zawsze wykonane na indywidualne zamówienie. Możliwość dopasowania do specyfiki budynku.

- Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych moskitier. Dlatego na wybrane elementy systemów udzielamy aż 5 lat gwarancji!