Żaluzje drewniane - naturalnie klasyczne piękno

Żaluzje to doskonały sposób na zarządzanie ilością światła docierającego do pomieszczenia. Jeżeli są wykonane z wysokiej jakości materiałów mogą jeszcze służyć za istotny element dekoracji wnętrza. Przykładem takowych dodatków mogą być żaluzje wykonane z drewna.

Tylko naturalne komponenty


Dobrze jest mieć żaluzje drewniane ...

Nie ma naturalniejszego sposobu na regulację światła słonecznego wpadającego do naszych wnętrz.

Naturalne komponenty wprowadzają do naszych domów dodatkowo dotyk natury i gwarantują jedyne w swoim rodzaju oświetlenie wnętrz.


Ochrona przeciwsłonecznaŻaluzje to już klasyk wśród osłon przeciwsłonecznych. Naturalne komponenty w postaci drewna zwiększają walory dekoracyjne żaluzji.


Ochrona przed spojrzeniami


Proste przestawienie kąta nachylenia lameli spowoduje, zachowujemy swoją prywatność.Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.


Regulacja światła


Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła poprzez proste przestawienia kąta nachylenia lameli.


Regulacja dopływu ciepłaIstotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła.Wraz z przyblokowaniem światła wpada do naszych wnętrz odpowiednio mniej ciepła.Dekoracyjny design


Żaluzje drewniane są po prostu drewniane ... Nie potrzeba oklein drewnopodobnych dla imitacji natury.


Produkt na wymiarKażda z naszych żaluzji drewnianych jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Żaluzje aluminiowe- nowoczesna klasyka do każdego mieszkania


Klasycznie i nowocześnie


Klasyk na naszych oknach ... Nie ma naturalniejszego sposobu na regulację światła słonecznego wpadającego do naszych wnętrz niż żaluzje aluminiowe. Wysokiej jakości komponenty gwarantują długowieczność i bezstopniową regulację światła.


Ochrona przeciwsłoneczna


Żaluzje to już klasyk wśród osłon przeciwsłonecznych. Starannie dobrane komponenty komponenty gwarantują długowieczność i bezstopniową regulację światła.


Ochrona przed spojrzeniami


Proste przestawienie kąta nachylenia lameli spowoduje, zachowujemy swoją prywatność. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.


Regulacja światła


Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła poprzez proste przestawienia kąta nachylenia lameli.


Regulacja dopływu ciepła


Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła.Wraz z przyblokowaniem światła wpada do naszych wnętrz odpowiednio mniej ciepła.


Do wilgotnych wnętrz


Żaluzja aluminiowa poradzi sobie bez problemu w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności.Należy jedynie pamiętać o właściwym użytkowaniu i pielęgnacji całego systemu osłony.


Dekoracyjny design


Żaluzje aluminiowe podlegają ciągłemu rozwojowi.Oprócz tradycyjnych kolorów lameli mamy do wyboru lamele w kolorach drewnopodobnych i lamele perforowane dla jeszcze delikatniejszego regulowania światłem.


Produkt na wymiar


Każda z naszych żaluzji aluminiowych jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie. Mają znaczenie dla nas milimetrowe różnice w bliźniaczych na pierwszy rzut oka oknach. A to oznacza, że nasze osłony są idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Verticale - władza nad światłem dzięki pionowym żaluzjomElement wyposażenia wnętrz

W jaki sposób pomieszczenie zyskuje na przestrzeni? Poprzez podkreślenie pionu. Według tej zasady funkcjonuje popularny vertical (żaluzja pionowa) i stwarza tym samym wrażenie nieskończoności. Poprzez swoją minimalistyczną budowę łączy w sobie solidną stabilność z purystycznym wyglądem.Ochrona przeciwsłoneczna

Verticale stwarzają możliwość maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej, nie zabierając jednakże możliwości spoglądania na zewnątrz. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala.Ochrona przed spojrzeniami Verticale

stwarzają możliwość maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej, nie zabierając jednakże możliwości spoglądania na zewnątrz. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala. Już nigdy więcej nie będziemy musieli uciekać przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz.Regulacja światła

Istotą istnienia verticala jest regulacja dopływu światła poprzez proste przestawienia kąta nachylenia pionowych lameli. Verticale stwarzają możliwość maksymalnej ochrony przeciwsłonecznej, nie zabierając jednakże możliwości spoglądania na zewnątrz. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala.Regulacja dopływu ciepła

Istotą istnienia żaluzji jest regulacja dopływu światła. Wraz z przyblokowaniem światła wpada do naszych wnętrz odpowiednio mniej ciepła. Rozproszone światło wpada do wnętrza tylko w takim stopniu, na ile pozwolą przesunięte lamele verticala.Do wilgotnych wnętrz Vertical

poradzi sobie bez problemu w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, również w pomieszczeniach o przeznaczeniu specjalnym. Należy jedynia pamiętać o właściwym użytkowaniu i pielęgnacji całego systemu osłony.Dekoracyjny design

O atrakcyjności verticala stanowi tkanina użyta do wyrobu lameli pionowych. Oprócz gładkich kolorów lameli mamy do wyboru lamele z delikatnym lub mocniejszym deseniem o różnym stopniu przezierności dla jeszcze delikatniejszego regulowania światłem.Produkt na wymiar

Każdy z naszych verticali jest produktem wykonywanym na indywidualne zamówienie.